Pewna Spłata w mBanku

Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020, Imieniny: Darii, Ingi
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kredyty

2009-08-12

Pewna Spłata w mBanku

Od lipca br. Klienci posiadający kredyt hipoteczny w mBanku mogą skorzystać z nowej oferty ubezpieczeniowej „Pewna Spłata”.

Zaciągając dzisiaj kredyt na wiele lat nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich sytuacji, jakie mogą wydarzyć się w odległej przyszłości. Posiadając rodzinę na utrzymaniu, szczególnie w okresie spłaty zobowiązań, należy pamiętać o zabezpieczeniu siebie oraz bliskich na wypadek tragicznych i nagłych zdarzeń.

Towarzystwo BRE Ubezpieczenia we współpracy z mBankiem przygotowało nową ofertę pod nazwą „Pewna Spłata", która gwarantuje spłatę rat kredytu w przypadku poważnych kłopotów ze zdrowiem. Mając na uwadze fakt, iż najczęściej Klienci banku mają problem ze spłatą zobowiązań w przypadku pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania lub operacji chirurgicznej chcieliśmy zaproponować im produkt, który spełni ich potrzeby w tym zakresie. - wyjaśnia Małgorzata Knut - Członek Zarządu BRE Ubezpieczenia TU S.A. Jednocześnie pakiet Pewna Spłata będzie produktem idealnie uzupełniającym obowiązującą ofertę ubezpieczenia na życie - dodaje Pani Prezes Knut.

W razie poważnego zachorowania lub operacji chirurgicznych (zgodnie z zakresem OWU) ubezpieczyciel gwarantuje spłatę 6 rat kredytu a w przypadku pobytu w szpitalu do 12 rat kredytu. Oferta dostępna jest dla Kredytobiorców posiadających kredyt hipoteczny w mBanku, którzy dzięki ubezpieczeniu zyskują nie tylko ochronę, ale także korzystniejsze warunki kredytu w mBanku. Aby przystąpić do ubezpieczenia wystarczy złożyć podpis pod oświadczeniem we wniosku kredytowym.

Materiały prasowe

» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.