Kredyt gotówkowy dla wybranych

Dziś jest: Środa, 21 października 2020, Imieniny: Urszuli, Hilarego
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kredyty

2012-10-08

Kredyt gotówkowy dla wybranych

Credit Agricole Bank Polska oferuje wybranym grupom zawodowym kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach. Jego oprocentowanie jest niższe nawet o 2 punkty procentowe
w porównaniu z ofertą standardową.
Przez wiele lat banki w Polsce prezentowały jedną i tę samą ofertę kredytową wszystkim swoim klientom – niezależnie od grupy zawodowej, do której przynależeli. Jednak od pewnego czasu instytucje finansowe coraz częściej różnicują swoje propozycje, biorąc pod uwagę wykształcenie klientów oraz wykonywany przez nich zawód. Trend ten jest szczególnie widoczny w okresie zaostrzającej się konkurencji pomiędzy bankami.

Credit Agricole zaoferował atrakcyjnie oprocentowany kredyt gotówkowy przedstawicielom wybranych profesji: nauczycielom, położnym, pielęgniarkom, lekarzom, fizjoterapeutom, weterynarzom, prawnikom, rzeczoznawcom majątkowym, biegłym rewidentom, geodetom, architektom oraz tłumaczom przysięgłym.
Klienci mogą pożyczyć na dowolny cel do 120 tysięcy złotych na okres do 6 lat.

Wystarczy, że klient przedstawi dowód osobisty oraz dokument potwierdzający wykonywany zawód, aby mógł się ubiegać o przyznanie kredytu gotówkowego na preferencyjnych warunkach.

- Grupy zawodowe, do których kierujemy naszą promocyjną ofertę, charakteryzują się (zgodnie z danymi GUS) często wyższymi zarobkami niż wynosi średnia krajowa oraz stabilnym zatrudnieniem. Ponadto, stanowią ok. 7 proc. wszystkich pracujących. Nie może więc dziwić fakt, że chcielibyśmy, aby jak najliczniejsza grupa przedstawicieli wybranych zawodów dołączyła do grona naszych klientów. Mamy nadzieję, że kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem będzie jednym z argumentów przemawiającym na naszą korzyść. – mówi Katarzyna Wychowałek, product manager w Credit Agricole Bank Polska, odpowiedzialna za wdrożenie nowej oferty.

Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl, w placówkach oraz na infolinii banku – 801 33 00 00.
» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.