BOŚ Bank tnie oprocentowanie kredytów hipotecznych

Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020, Imieniny: Darii, Ingi
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Kredyty

2010-04-26

BOŚ Bank tnie oprocentowanie kredytów hipotecznych

Bank Ochrony Środowiska już po raz czwarty w tym roku obniża marże kredytów hipotecznych. Spadek cen dotyczy wszystkich kategorii kredytów: w złotych, euro i dolarach.

Najwięcej, nawet aż o 1,7 p.p. spadają marże kredytów hipotecznych w euro. Oznacza to, że najniższa marża wynosi 2,7 p.p. W przypadku kredytów hipotecznych w złotych, marże spadły od 0,3 do 0,8 p.p., podobnie dla kredytów udzielanych w dolarach. – Wiosna to najlepszy moment, by wejść na rynek z nową ofertą – mówi Marek Serafiński, Wiceprezes Zarządu Banku Ochrony Środowiska. – Po zimie dynamicznie rozwija się rynek inwestycji mieszkaniowych i wielu ludzi szuka kredytu dopasowanego do swoich potrzeb. To doskonały moment na wprowadzenie konkurencyjnej oferty – dodaje.

Ostatnia obniżka jest czwartą w tym roku. Zmiany cen standardowych kredytów hipotecznych to jednak nie wszystko. Na początku kwietnia Bank Ochrony Środowiska wprowadził na rynek specjalny ekologiczny kredyt hipoteczny. Premiuje on działania związane z ochroną Środowiska m.in. energooszczędne rozwiązania zastosowane przez nabywców mieszkań i deweloperów. W zależności od wykorzystanych technologii, umożliwiających uzyskanie statusu budynku pasywnego, czy energooszczędnego, klient BOŚ Banku może liczyć na obniżkę marży kredytu – w stosunku do oferty standardowej – wynoszącej nawet około 1 p.p.

Materiały prasowe


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Najnowsze firmy w bazie

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

CAPITAL PARTNER

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.